Přidejte si nás do Oblíbených

 Menu

 Zasílat novinky

napište Váš e-mail

 Zateplovací systémy Capatec 100

Bezpečnost je nejlepší argument

Systém Capatec 100, nehořlavý kontaktní zateplovací systém z minerálních materiálů


Systém Capatec 100 byl vyvinut speciálně pro použití tam, kde požární předpisy určují nehořlavé fasády.
Protože celý systém používá pouze a výhradně minerální materiály, má řadu výhod, takže jej lze použít v široké paletě realizací, zejména pokud si zákazník přeje použít přírodní materiály.

10 výhod které rozhodnou

1. Není hořlavý
Celý systém odpovídá třídě stavebních materiálů A podle DIN 4102. Kontrolní značka PA-iii 4.301.

2. Tepelně izoluje
Systém Capatec 100 znamená podstatné snížení hodnoty k, což vede i k poklesu energetických nároků na vytápění. Zároveň se citelně zvýší i pohoda bydlení.

3. Je ekologicky šetrný
Úspora energie, to je ekologické chování v praxi. Zatížení vzduchu zplodinami, jenž dýcháme, je přiměřeně menší, protože k vytápění spotřebujeme méně paliva.

4. Izoluje zvukově
Zateplovací desky z minerální vlny znamenají podstatné zlepšení zvukové izolace u zvuků šířících se vzduchem: podle konstrukce stěny až 5 db.

5. Má schopnost difúze
Je-li volba síly zateplovací desky správná, může vodní pára difundující do stěny opět volně pronikat ven, takže nekondenzuje.

6. Je z minerálních materiálů
Skýtá zdravé a příjemné bydlení, protože obsahuje pouze pečlivě sladěné minerální materiály, blízké materiálům přírodním.

7. Chrání před povětrnostními vlivy
Tepelně izoluje plášť a krycí vrstva odpuzující vodu chrání spolehlivě před vlivy počasí, nedochází ke škodám na stavbě.
 


8. Je stabilní
Zateplovací desky a technika jejich upevnění pomocí speciálních talířových hmoždinek, odpovídají úředním předpisům o stabilitě.

9. Snadno se řemeslně zpracovávají
Všechny složky umožňují jednoduchou manipulaci, takže se lze na stavbě vyhnout komplikacím.

10. Jsou mnohostranné
Můžete si vybrat různou sílu desek, jejich materiál, strukturu a barvu, v jakém je chcete omítnout. Jestli použijeme armovací vrstvu o síle 4mm nebo 8mm, zda silikátovou nebo vápenocementovou omítku, jestli bude bílá, nebo si necháte připravit omítku barevnou, to záleží jen na Vašem osobním vkusu.